Loryma Resort Hotel, Doğa İle Dost Bir Tatil…

Loryma Resort, Bozburun Yarımadası’nın muhteşem deniz ve dağ manzarasına sahip 200 metre rakımdan Turunç Koyu'na bakan yemyeşil bir yamaç üzerinde konumlandırılmıştır. Doğal bahçe içinde, huzurlu, dingin ortamda 164 süit, özel rezidans daireler, 2 bar, 2 restoran, havuz, miniclub, açık park yeri gibi birçok hizmet birimi içermektedir. Ayrıca doğa sporu programları ve spa ve hamamında wellness, fitness ve yoga seansları sunan tesis, ‘’sürdürülebilir turizm’’ düşüncesiyle çevreye duyarlı ve kalıcı bir yapı olarak tasarlanmıştır. Otel, sunduğu seçkin hizmetleriyle ve dinlendirici tatil seçenekleriyle birlikte, Güney Ege’nin mükemmel doğası içinde aktif tatil olanaklarından yararlanmayı arzu eden ailelere ve her yaştan çiftlere, arkadaş gruplarına ve tek başına seyahat edenlere hitap eder.

Loryma Hizmetleri

Loryma Resort misafirleri, bakımlı doğal bahçeler içine yerleştirilmiş şık mekanlar ve ayrı binalara dağıtılmış, yalın stilde döşenmiş kullanışlı odalarda konaklarlar. Geniş spa alanı,yüzme havuzları ve sosyal mekanlarımız, tatillerinde kaliteli vakit geçirmek ve dinginliğin tadını çıkarmak isteyen konuklarımızı hizmete bekliyorlar.

Sürdürülebilir turizme gönül vermiş bir işletme olarak konuklarımızın tatillerini güzel tesisimizin dışında da geçirmelerini, yöremizin doğal ve kültürel güzelliklerini tanımaya vakit ayırmalarını ve aktif olarak keşfetmelerini umuyor ve teşvik ediyoruz. Bunların başında her biri ayrı güzellikte koylarla bezenmiş Güney Ege kıyılarımız ve özellikle Karia Yolu’nun Bozburun Yarımadası etabı gelir.

GALERİMİZDEN GÖRÜNTÜLER